Posteljnina iz mikrovlaken LACELLE temno bež
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Posteljnina iz mikrovlaken
Dobra izbira za alergike, majhne otroke ali osebe z dihalnimi težavami je posteljnina iz mikrovlaken. Gosto tkana tkanina iz poliestra je znana po svoji nežnosti, toplini in oblikovni obstojnosti. Odlikuje jo tudi prijetna struktura, mehkoba, in poleg tega se ne mečka. Če vam je ljubša enostavna nega, toplota in nežno razvajanje, potem je mikrovlakno kot nalašč za vas.
Material
- 100% mikrotkanina - poliester
- Gramatura: 95 g/m2
Barva
- Temno bež
- Taupe
- Bela
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, najmanj 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 - 40 °C (glede na etiketo proizvajalca)
- Posteljnine ni potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno narobe obrnjeno in zaprto
- Uporabite detergent, primeren za material in barvnost posteljnine
- Po pranju izberite nežno ožemanje
Vsebina paketa glede na izbiro variante
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 80 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljnina iz mikrovlaken |
|---|---|
| Barva: | Siva, Rjava, Bež |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | Mikrotkanina - poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 0,9 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Enobarvni |
| ? Stil posteljnine: | Sodoben |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Brez likanja: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 80 cm |
| Gramatura: | 95 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)