Posteljnina iz mikrovlaken HEART NEST vzorčasta
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Posteljnina iz mikrovlaken
Dobro izbiro za alergike, majhne otroke ali osebe z dihalnimi težavami je posteljnina iz mikrovlaken. Gosto tkana tkanina iz poliestra je značilna po svoji mehkobi, toplini in stabilnosti oblike. Izstopa tudi po svoji prijetni strukturi, gladkosti in se ne mečka. Če imate raje enostavno vzdrževanje, toplino in nežno božanje, potem je prav mikrotkanina kot ustvarjena za vas.
Material
- 100% mikrotkanina - poliester
Barva
- Rjava
- Bež
- Svetlo roza
- Bela
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, najmanj 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 - 40 °C (glede na nalepko proizvajalca)
- Posteljnina ni potrebna likanja
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno narobe obrnjeno in zaprto
- Uporabite detergent primeren za material in barvo posteljnine
- Po pranju izberite nežno ožemanje
Vsebina paketa glede na izbiro variante
- Povlečenje 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 80 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljnina iz mikrovlaken |
|---|---|
| EAN: | 5906679844301 |
| Barva: | Rjava, Bež, Roza |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | Mikrotkanina - poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 0,9 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Srce, Sličice, Za valentinovo |
| ? Stil posteljnine: | Sodoben |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Brez likanja: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 80 cm |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)