Posteljnina iz mikrovlaken ALUNEA svetlo modra
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Posteljnina iz mikrovlaken
Dobro izbiro za alergike, majhne otroke ali osebe s težavami z dihanjem je posteljnina iz mikrovlaken. Gosto vtkana tkanina iz poliestra se odlikuje po nežnosti, toplini in oblikovni stabilnosti. Ponaša se tudi s svojo prijetno strukturo, mehkobo, poleg tega se ne mečka. Če imate raje enostavno vzdrževanje, toplino in nežno površino, je ravno mikrotkanina kot nalašč za vas.
Material
- 100% mikrotkanina - poliester
- Gramatura: 95 g/m2
Barva
- Svetlo modra
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, najmanj 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 - 40 °C (glede na navodila proizvajalca)
- Posteljnine ni potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno na notranjo stran in zaprto
- Uporabite detergent, primeren za material in barvo posteljnine
- Po pranju izberite nežno centrifugiranje
Vsebina pakiranja glede na izbiro variante
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 80 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljnina iz mikrovlaken |
|---|---|
| EAN: | 5906679802660 |
| Barva: | Modra |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | Mikrotkanina - poliester |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 0,9 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Cvetlice |
| ? Stil posteljnine: | Podeželski, Sodoben |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Brez likanja: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 80 cm |
| Gramatura: | 95 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Da |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)