Pisalna miza ODEL v dekorju oreha
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Iverna plošča prevlečena z melaminom
- Prašno lakirana kovina
Barva
- Oreh
- Črna
Dimenzije
- Širina: 120 cm
- Globina: 48 cm
- Višina: 76 cm
- Nosilnost: 75 kg
- Teža: 22,75 kg
Izvedba
- Mat površina
- 1 obroba za kable
- 2 odprti polici za shranjevanje
- Dostavljamo razstavljeno
Dodatni parametri
| Kategorija: | Pisalne mize |
|---|---|
| EAN: | 5903575086293 |
| Barva: | Rjava |
| Višina: | 76 cm |
| Dekor lesa: | Oreh |
| Globina: | 48 cm |
| Material deske: | Iverna plošča |
| Material nog: | Kovina |
| Noge: | Z nogami |
| Oblika: | Ravne |
| Površina: | Mat |
| Shranjevalni prostor: | Odprt shranjevalni prostor, S polico |
| Širina: | 120 cm |
| Videz: | Pisalne mize |
| Izdelek je bil razprodan… | |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)