Otroški pončo MORSKA DEKLICA MARINA modro-siva
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- 100% mikrotkanina
Barva
- Modro-siva
- S sliko
Dimenzije
- Širina: 60 cm
- Dolžina: 90 cm | 120 cm (vključno s kapuco)
- Velikost glede na izbrano varianto
Specifikacije
- Priporočamo za otroke od 3 do 7 let
- Praktična kapuca
- Zapenjanje na gumbe
- Hitrosušeče
- Antialergijski material
- Priporočena temperatura pranja 30 - 40 °C (glede na etiketo proizvajalca)
- Pri prvem pranju je potrebno prati ločeno
Dodatni parametri
| Kategorija: | Otroška ponča |
|---|---|
| Barva: | Siva, Modra |
| ? Material: | 100% mikrotkanina |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 0,6 kg |
| ? Zapiranje: | Patenti |
| Različica: | Večbarvne |
| Dolžina: | 90 cm, 120 cm |
| Širina: | 60 cm |
| Vzorec: | S sličico |
| Za otroke: | Otroške |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)