Otroški kopalni pončo LITTLE BUILDER moder
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- 100% mikrotkanina
Barva
- Modra
- Rumena
Dimenzije
- Širina: 60 cm
- Skupna dolžina: 120 cm (v raztegnjenem stanju)
- Dolžina vključno s kapuco: 90 cm
- Dolžina brez kapuce: 60 cm
Specifikacije
- Priporočamo za otroke od 3 do 5 let
- Praktična kapuca
- Zapiranje na patent
- Hitro sušenje
- Antialergijski material
- Priporočena temperatura pranja 30 - 40 °C (glede na oznako proizvajalca)
- Pri prvem pranju je potrebno prati ločeno
Dodatni parametri
| Kategorija: | Otroška ponča |
|---|---|
| EAN: | 5902311487882 |
| Barva: | Rumena, Modra |
| ? Material: | 100% mikrotkanina |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 0,6 kg, 0,4 kg |
| ? Zapiranje: | Patenti |
| Različica: | Večbarvne |
| Dolžina: | 120 cm |
| Širina: | 60 cm |
| Vzorec: | S sličico |
| Za otroke: | Otroške |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)