Poletna prešita odeja COOL SLEEP 140x200 cm
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Prevleka: 100% poliester – mikrotkanina
- Polnilo: 100% poliester– votlo vlakno
- Teža polnila: 120 g/m2
- Teža prevleke: 85 g/m2
- Teža: 840 g
Dimenzija
- 140 x 200 cm
Podrobnosti
- Lahka poletna odeja iz nežnih materialov
- Posebna struktura z majhnimi odprtinami zagotavlja visoko zračnost
- Votlo vlakno ohranja obliko in puhastost tudi po večkratnem pranju
- Zagotavlja udobje med vročimi poletnimi nočmi
- Tkanina je certificirana OEKO-TEX® Standard 100
- Priporočena temperatura pranja: 40 °C (po navedbi proizvajalca)
- Možno je sušenje v sušilnem stroju pri nizki temperaturi
- Ne belite, ne likajte
Dodatni parametri
| Kategorija: | Odeje |
|---|---|
| EAN: | 8596605045680 |
| Barva: | Bela |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 40 °C |
| Teža: | 0,84 kg |
| ? Material polnila: | Votlo vlakno |
| ? Material površine: | 100% poliester |
| Priporočeno za: | Enojno posteljo standard |
| Antialergijsko: | Da |
| Gramatura: | 120 g/m2 |
| Izolacijska sposobnost odeje: | Hladilna |
| Letni čas: | Poletno |
| Masa odeje: | 840 g |
| Za alergike: | Za alergike |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)