Oblazinjena postelja boxspring GLORIEN VELVET 140x200 cm modra
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- 100% poliester
- Žametna tkanina: Casablanca 13 - modra
- Gostota: 310 g/m2
- Iveral
Dimenzije
- Širina: 140 cm
- Dolžina: 207 cm
- Višina vzglavja pri glavi: 98 cm
- Debelina vzglavja postelje: 7 cm
- Višina ležišča: 45 cm
- Višina ležišča z nadvložkom: 49 cm
- Višina nog: 2 cm
- Za dimenzije vzmetnice: 2 kos 70 x 200 cm
- Nosilnost: 120 kg/osebo
- Teža postelje: 121 kg
Specifikacije
- Vključno z shranjevalnim prostorom
- Del postelje je Bonell vzmetna vzmetnica
- Zgornji del vzmetnice je iz poliuretanske pene z oznako T30
- Trdota vzmetnice: H3 (srednje trda)
- Nadvložek ni del postelje
- Dobavljeno v razstavljenem stanju
Boxspring postelje
Boxspring postelje so vse bolj priljubljena izbira za gospodinjstva in luksuzne hotele, zahvaljujoč svoji izjemni konstrukciji in prvovrstnemu udobju. Ta tip postelje je sestavljen iz spodnje vzmetne osnove (boxspring) in glavne vzmetnice, h kateri je mogoče posamično dokupiti tudi zgornji nadvložek. Osnova vsebuje vzmetni sistem, ki optimalno porazdeli težo, s čimer podaljšuje življenjsko dobo vzmetnice. Glavna vzmetnica običajno uporablja žepkaste ali bonnell vzmeti za čvrsto, a udobno oporo telesu. Za še večje udobje in higieno spanja je možno dokupiti nadvložek, ki zagotavlja mehko površino. Zaradi te kombinacije se boxspring postelje odlikujejo z izjemnim udobjem, visoko vzdržljivostjo in elegantnim videzom, ki dvignejo vsako spalnico. Če iščete posteljo, ki združuje vrhunski dizajn, maksimalno udobje in dolgo življenjsko dobo, je boxspring prava izbira.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Oblazinjene postelje |
|---|---|
| Barva: | Modra |
| ? Material: | Iverka |
| Teža: | 121 kg |
| ? Dimenzija: | 140 x 200 cm |
| ? Trdota vzmetnice: | Srednja H3 |
| Višina: | 98 cm |
| Dolžina: | 207 cm |
| Material prevleke: | Poliester, Samska tkanina |
| Noge: | Z nogicami |
| Oblika: | Boxspring |
| Raztegljivo: | Brez možnosti raztegnitve |
| Shranjevalni prostor: | S shranjevalnim prostorom |
| Širina: | 140 cm |
| Tip: | Dvojna postelja, Enojna postelja |
| Višina nog: | 2 cm |
| Vzglavje: | Z vzglavjem |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)