Dizajnerski fotelj CLOVER BREGO, gorčičen BREGO 68
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Material prevleke: 100% poliester
- Gramatura prevleke: 280 g/m²
- Tkanina prevleke: BREGO 68
- Barva: Gorčična
- Odpornost proti obrabi (Martindale): 45 000 ciklov
Dimenzije
- Širina: 69 cm
- Širina sedala: 50 cm
- Globina: 68 cm
- Globina sedala: 48 cm
- Višina: 71 cm
- Višina sedala: 44 cm
- Masa: 14,5 kg
- Dimenzije paketa: 72 x 72 x 51 cm
Specifikacije
- Preprosta minimalistična zasnova
- Izrazita tekstura tkanine
- Dobavljeno kot montažni komplet
BREGO
Tkanina prevleke Brego ima izrazitejšo tkano strukturo, ki pohištvu daje naraven in rahlo rustikalen videz. Izdelana je iz 100 % poliestra, zato je prijetna na dotik ter hkrati praktična za vsakodnevno uporabo. Na fotelju CLOVER BREGO deluje udobno in interierju dodaja toplejši značaj.
Brego se odlikuje z dobro odpornostjo proti obrabi in trdnostjo vlaken, kar zagotavlja dolgo življenjsko dobo tudi pri pogosti uporabi. Tkanina ima tudi dobro obstojnost barv in je nezahtevna za vzdrževanje, zato je primerna za oblazinjenje foteljev, sedežnih garnitur in drugega pohištva v gospodinjstvu.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Naslanjači |
|---|---|
| Barva: | Črna, Gorčična |
| ? Material: | Oblazinjene |
| Teža: | 14,5 kg |
| Višina: | 71 cm |
| Globina: | 68 cm |
| Globina sedeža: | 48 cm |
| Material prevleke: | Tekstil |
| Noge: | Kovina |
| Raztegljivo: | Brez možnosti raztegnitve |
| Ročaji: | Z ročaji |
| Širina: | 69 cm |
| Širina sedeža: | 50 cm |
| Višina sedeža: | 44 cm |
| Vzorec: | Enobarvni |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)