Brisača WORKER 50x100 cm, modra
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- 100% bombaž v keprovi vezavi
Barva
- Modra
Dimenzije
- 50 x 100 cm
Specifikacije
- S trakom za obešanje
- Certifikat Oeko-Tex Standard 100
- Pranje maks. na 30 °C
- Sušenje v sušilnem stroju na srednji temperaturi
- Likanje do 200 °C
- Ne prati z oblačili, ki imajo zadrge in kovinske kavlje
- Za dolgotrajno mehkobo, nežnost in vpojnost ni priporočljivo uporabljati mehčalca
Dodatni parametri
| Kategorija: | Najugodnejše brisače |
|---|---|
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 °C |
| Teža: | 0,1 kg |
| ? Dimenzija: | 50 x 100 cm |
| Dolžina: | 100 cm |
| Širina: | 50 cm |
| Trakec: | Da |
| Vzorec: | Brez vzorca |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)