Brisača BIBAZ 50x100 cm antracit, 100% bombaž
Povezani izdelki
Akcija
Kupon za 10 % popust "MINUS10"
35,90 €
–28 %
Tribarvna košara za perilo CADORA
Na zalogi
(>10 kom)
25,50 €
Kupon za 10 % popust "MINUS10"
68,20 €
–32 %
Črno okroglo ogledalo s polico BREDO Ø70 cm
Na zalogi
(6 kom)
46,10 €
Kupon za 10 % popust "MINUS10"
2 €
–50 %
Brisačka CLASSIC 15x24 cm, bela
Na zalogi
(>10 kom)
1 €
Kupon za 10 % popust "MINUS10"
10 €
–52 %
Hotelska preproga Deluxe 50 x 70 cm bela
3 - 5 dni
4,80 €
Akcija
Kupon za 10 % popust "MINUS10"
68,20 €
–47 %
Siva knjižna omara iz bambusa s polico TELMINA
Na zalogi
(>10 kom)
35,90 €
Akcija
Kupon za 10 % popust "MINUS10"
4,40 €
–29 %
Siva posodica za milo WADIGA
Na zalogi
(>10 kom)
3,10 €
Kupon za 10 % popust "MINUS10"
Brisača SOFT 50 x 100 cm svetlo siva, 100% bombaž
Na zalogi
(>10 kom)
2,80 €
Kupon za 10 % popust "MINUS10"
Brisača SOFT 50 x 100 cm opečnato rdeča, 100% bombaž
Na zalogi
(>10 kom)
2,80 €
Kupon za 10 % popust "MINUS10"
Brisača SOFT 50 x 100 cm bela, 100% bombaž
Na zalogi
(>10 kom)
2,80 €
Kupon za 10 % popust "MINUS10"
Brisača SOFT 50 x 100 cm olivno zelena, 100% bombaž
Na zalogi
(>10 kom)
2,80 €
Kupon za 10 % popust "MINUS10"
Brisača BIBAZ 50x100 cm svetlo siva, 100% bombaž
Na zalogi
(>10 kom)
3,60 €
Kupon za 10 % popust "MINUS10"
Brisača SOFT 50 x 100 cm kremna, 100% bombaž
Na zalogi
(>10 kom)
2,80 €
Podroben opis izdelka
Material
- 100% bombaž
- Teža: +/- 366 g
Barva
- Antracit
Dimenzija
- 50 x 100 cm
Izvedba
- Z oznako
- Z obrobo
Dodatni parametri
| Kategorija: | Najugodnejše brisače |
|---|---|
| EAN: | 8718827069040 |
| Barva: | Siva |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 60 °C |
| Teža: | 0,5 kg |
| ? Dimenzija: | 50 x 100 cm |
| Gramatura: | 366 g/m2 |
| Izdelek je bil razprodan… | |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
Dodaj komentar
.png)