Otroška brisača Bella 30x50 cm rdeča, 100% bombaž
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- 100% bombaž
- Gramatura: 450 g/m2
Barva
- Rdeča
Dimenzija
- 30 x 50 cm
Specifikacije
- Z elegantno obrobo
- Z zanko
- Certifikat Oeko-Tex Standard 100
- Pranje maks. pri 60 °C
- Sušenje v sušilnem stroju na srednji temperaturi
- Ne prati z oblačili, ki imajo zadrge in kovinske kljuke
- Za dolgoročno mehkobo, nežnost in vpojnost ni priporočeno uporabljati mehčalca
Dodatni parametri
| Kategorija: | Male brisačke |
|---|---|
| EAN: | 8596605013863 |
| Barva: | Rdeča |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 60 °C |
| ? Dimenzija: | 30 x 50 cm |
| Gramatura: | 450 g/m2 |
| Vzorec: | Brez vzorca, Otroški |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)