Krep posteljnina NOČNO NEBO POLY turkizna
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Krepasta posteljnina
Praktičen material, ki izstopa z enakimi lastnostmi kot bombaž, brez potrebe po likanju. Krep je idealen material za otroke in odrasle v vseh letnih časih. Pozimi greje in poleti prijetno hladi, primeren je tudi za alergike. Enostavno vzdrževanje, vpojnost, zračnost in mehkoba so ohranjeni tudi na tipično nagubani površini. Valovita površina je dosežena s skrbno obdelavo bombaža, ob popolnem ohranjanju njegovih lastnosti.
Material
- 50% bombaž | 50% mikrotkanina - poliester
- Gramatura: 105 g/m2
Barva
- Turkizna
- Bela
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na etiketo proizvajalca)
- Posteljnina ne zahteva likanja
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno na notranji strani in zaprto
- Uporabite detergent primeren za material in barve posteljnine
- Po pranju izberite nežno centrifugiranje
Vsebina pakiranja
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1x prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1x prevleka za blazino 70 x 90 cm
- Posteljnina 140 x 220 cm: 1x prevleka za odejo 140 x 220 cm | 1x prevleka za blazino 70 x 90 cm
- Posteljnina 200 x 220 cm: 1x prevleka za odejo 200 x 220 cm | 2x prevleka za blazino 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Krep posteljnina |
|---|---|
| EAN: | Izberite varianto |
| Cena: | 11 - 22 € |
| Barva: | Turkizna |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Material: | Poli bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 1,05 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 kom 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Zvezde, Božični |
| ? Stil posteljnine: | Otroški, Sodoben |
| ? Zapiranje: | Gumbi |
| Brez likanja: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Gramatura: | 105 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče, Francoska |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)