Krep posteljnina HERBAR POLY bež
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Krep posteljnina
Praktičen material, ki izstopa z enakimi lastnostmi kot bombaž brez potrebe po likanju. Krep je idealen material za otroke in odrasle v vseh letnih časih. Pozimi greje in poleti prijetno hladi, primeren je tudi za alergike. Enostavno vzdrževanje, vpojnost, zračnost in mehkoba so ohranjeni tudi na tipično nagubani površini. Valovita površina je dosežena s prefinjeno obdelavo bombaža, ob popolnem ohranjanju njegovih lastnosti.
Material
- 50% bombaž | 50% mikrotkanina - poliester
- Gramatura: 105 g/m2
Barva
- Bež
- Zelena
- Rumena
- Rdeča
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na etiketo proizvajalca)
- Posteljnina ne zahteva likanja
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljno perilo perite ločeno, vedno obrnjeno navznoter in zaprto
- Uporabite detergent primeren za material in barve posteljnine
- Po pranju posteljnino izberite nežno ožemanje
Vsebina paketa
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za blazino 70 x 90 cm
- Posteljnina 140 x 220 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 220 cm | 1 kos prevleka za blazino 70 x 90 cm
- Posteljnina 200 x 220 cm: 1 kos prevleka za odejo 200 x 220 cm | 2 kosa prevleka za blazino 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Krep posteljnina |
|---|---|
| EAN: | Izberite varianto |
| Cena: | 11 - 22 € |
| Barva: | Bež |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Material: | Poli bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 1,05 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 kom 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Cvetlice, Narava, Velikonočni |
| ? Stil posteljnine: | Podeželski, Retro |
| ? Zapiranje: | Gumbi |
| Brez likanja: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Gramatura: | 105 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče, Francoska |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)