Krep posteljnina HEART RETRO POLY siva
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Krep posteljnina
Praktičen material, ki izstopa z enakimi lastnostmi kot bombaž brez potrebe po likanju. Krep je idealen material za otroke in odrasle v vsakem letnem času. Pozimi greje in poleti prijetno hladi, primeren je tudi za alergike. Enostavno vzdrževanje, vpojnost, zračnost in mehkoba so ohranjene tudi na tipično nagubani površini. Valovita površina je dosežena z nežno obdelavo bombaža, ob polnem ohranjanju njegovih lastnosti.
Material
- 50 % bombaž | 50 % mikrotkanina - poliester
- Gramatura: 105 g/m2
Barva
- Siva
- Rjava
Lastnosti
- Romantičen motiv src in elegantnih črt
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na oznako proizvajalca)
- Posteljnina ne potrebuje likanja
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno navznoter in zapeto
- Uporabite detergent primeren za material in barvo posteljnine
- Po pranju izberite nežno ožemanje
Vsebina pakiranja
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
- Posteljnina 140 x 220 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 220 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
- Posteljnina 200 x 220 cm: 1 kos prevleka za odejo 200 x 220 cm | 2 kosa prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Krep posteljnina |
|---|---|
| EAN: | Izberite varianto |
| Cena: | 11 - 22 € |
| Barva: | Siva, Rjava |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Material: | Poli bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 1,05 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 kom 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Črte, Srce, Za valentinovo |
| ? Stil posteljnine: | Podeželski, Retro, Vintage |
| ? Zapiranje: | Gumbi |
| Brez likanja: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Gramatura: | 105 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče, Francoska |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)