Krep posteljnina DENYX svetlo rjava hotelski žep
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Krep posteljnina
Praktičen material, ki izstopa z enakimi lastnostmi kot bombaž brez potrebe po likanju. Krep je idealen material za otroke in odrasle v vseh letnih časih. Pozimi greje in poleti prijetno hladi, primeren je tudi za alergike. Enostavno vzdrževanje, vpojnost, zračnost in mehkoba so ohranjeni tudi na tipično zmečkanem površju. Valovit videz se doseže s skrbno obdelavo bombaža, ob popolnem ohranjanju njegovih lastnosti.
Material
- 100% bombaž
- Gramatura: 130 g/m2
Barva
- Svetlo rjava (Light Taupe)
Lastnosti
- Enobarvni motiv
- Zapiranje hotelski žep
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na etiketo proizvajalca)
- Posteljnina ne zahteva likanja
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno na notranjo stran in zaprto
- Uporabite pralno sredstvo, primerno za material in barvne odtenke posteljnine
- Po pranju izberite nežno centrifugiranje
Vsebina paketa
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleke za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleke za vzglavnik 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Krep posteljnina |
|---|---|
| EAN: | 0710535827125 |
| Barva: | Rjava |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Enobarvni |
| ? Stil posteljnine: | Minimalističen, Sodoben |
| ? Zapiranje: | Hotelski žep |
| Brez likanja: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Gramatura: | 130 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)