Krep posteljnina DENYX svetlo rjava
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Krep posteljnina
Praktičen material, ki izstopa z istimi lastnostmi kot bombaž, brez potrebe po likanju. Krep je idealen material za otroke in odrasle v vseh letnih časih. Pozimi greje in poleti prijetno hladi, primeren je tudi za alergike. Enostavno vzdrževanje, vpojnost, zračnost in mehkost so ohranjeni tudi na tipično nagubani površini. Valovita površina je dosežena z nežno obdelavo bombaža, ki popolnoma ohranja njene lastnosti.
Material
- 100% bombaž
- Gramatura: 130 g/m2
Barva
- Svetlo rjava (Light Taupe)
Lastnosti
- Enobarvni motiv
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na etiketo proizvajalca)
- Posteljnina ne zahteva likanja
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno navzven in zaprto
- Uporabite detergent primeren za material in barvo posteljnine
- Po pranju izberite nežno ožemanje
Vsebina paketa
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Krep posteljnina |
|---|---|
| EAN: | 0710535827095 |
| Barva: | Rjava |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 1,05 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Enobarvni |
| ? Stil posteljnine: | Minimalističen, Sodoben |
| ? Zapiranje: | Gumbi |
| Brez likanja: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Gramatura: | 130 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)