Krep posteljnina DENYX bela hotelski žep
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Krep posteljnina
Praktičen material, ki izstopa z enakimi lastnostmi kot bombaž brez potrebe po likanju. Krep je idealen material za otroke in odrasle v vseh letnih časih. Pozimi ogreje in poleti prijetno hladi, primeren je tudi za alergike. Enostavno vzdrževanje, vpojnost, zračnost in mehkoba so ohranjeni tudi na značilno nagubani površini. Valovita površina je dosežena z nežno obdelavo bombaža, pri čemer se popolnoma ohranijo njegove lastnosti.
Material
- 100% bombaž
- Gramatura: 130 g/m2
Barva
- Bela
Lastnosti
- Enobarvni motiv
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na oznako proizvajalca)
- Posteljnina ne zahteva likanja
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno narobe obrnjeno in zaprto
- Uporabite detergent primeren za material in barvnost posteljnine
- Po pranju izberite nežno centrifugiranje
Vsebina paketa
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Krep posteljnina |
|---|---|
| EAN: | 0710535826913 |
| Barva: | Bela |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Enobarvni |
| ? Stil posteljnine: | Minimalističen, Sodoben |
| ? Zapiranje: | Hotelski žep |
| Brez likanja: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Gramatura: | 130 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)