Krep posteljnina DENYX bela
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Krep posteljnina
Praktičen material, ki izstopa z enakimi lastnostmi kot bombaž brez potrebe po likanju. Krep je idealen material za otroke in odrasle v vseh letnih časih. Pozimi greje in poleti prijetno hladi, primeren je tudi za alergike. Enostavno vzdrževanje, vpojnost, zračnost in mehkost so ohranjeni tudi na tipično zmečkanem površju. Valovito površino dosežemo z nežno obdelavo bombaža, pri čemer so popolnoma ohranjene njene lastnosti.
Material
- 100% bombaž
- Teža: 130 g/m2
Barva
- Bela
Lastnosti
- Enobarvni motiv
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (glede na oznako proizvajalca)
- Posteljnina ne zahteva likanja
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno obrnjeno navznoter in zaprto
- Uporabite pralni detergent, primeren za material in barve posteljnine
- Po pranju izberite nežen cikel centrifuge
Vsebina paketa
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1x prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1x prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
- Posteljnina 140 x 220 cm: 1x prevleka za odejo 140 x 220 cm | 1x prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
- Posteljnina 200 x 220 cm: 1x prevleka za odejo 200 x 220 cm | 2x prevleka za vzglavnik 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Krep posteljnina |
|---|---|
| EAN: | Izberite varianto |
| Barva: | Bela |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Teža: | 1,05 kg |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 kom 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Enobarvni |
| ? Stil posteljnine: | Minimalističen, Sodoben |
| ? Zapiranje: | Gumbi |
| Brez likanja: | Da |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Gramatura: | 130 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Za enojno ležišče, Francoska |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)