Raztegljiva obojestranska sedežna garnitura v obliki črke L TAVERO 251x140 cm, temno modra Poso 05
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Videz kavča
- Specifikacije: Kotna, kavč v obliki črke L
- Varianta kota: Univerzalna
- Velikost: Kavč do 230 cm
- Barva: Temno modra
- Prevleka: Poso 05
Material kavča
- Material prevleke: Manšester (Velur)
- Sestava prevleke: 90% poliester, 10% najlon
- Odpornost proti obrabi (Martindale): 35.000 ciklov
- Tip sedeža: Tapetniška pena
- Tip pene: PUR T30 (srednje trda)
- Debelina pene v sedežu: 6 cm
- Material nogic: Plastika
- Konstrukcija: Masivno les, ivernata plošča
Mere kavča (toleranca ± 3 %)
- Širina: 251 cm
- Globina: 140 cm
- Višina: 88 cm / 67 cm
- Višina sedeža: 39 cm
- Širina sedalne površine: 201 cm
- Širina otomana: 70 cm
- Globina sedeža: 50 cm / 110 cm
- Globina sedeža brez blazin: 70 cm / 130 cm
- Višina blazin: 47 cm
- Višina nogic: 4,5 cm
- Površina za spanje: 130 x 200 cm
- Nosilnost kavča: 110 kg / 1 sedalno mesto
- Teža: 88 kg (bruto)
Oprema
- Shranjevalni prostor: Da
- Namestitev: Pod sedalno površino kavča
- Naslonske blazine iz pene T18 (3 kosi)
- Zadnja stran sedežne garniture je prav tako tapecirana
- Opomba: Dekor iverne plošče v notranjosti kavča se lahko razlikuje od produktne fotografije.
Spalna ureditev
- Raztezanje v posteljo: Da
- Velikost postelje: 130 x 200 cm
- Tip raztezanja: Ročno s preklopnimi hrbtišči
Dobavljeno v razstavljeni obliki.
Poso
Plišasto mehka tkanina Poso po videzu spominja na manšester. Njegov edinstven 3D učinek je na dotik prijeten, poleg tega pa zelo trpežen in odporen. Nežni dlačice na površini se enostavno čistijo s pomočjo posebnih pripravkov za oblazinjeno pohištvo. Zaradi svojih edinstvenih lastnosti se uporablja kot oblazinjena tekstila za sedežne garniture, naslanjače in stole. Izdelana je iz 90% poliestra in 10% najlona z visoko gramaturjo 350 g/m2.
Pomemben parameter uporabljenih tkanin je njihova trdnost in odpornost proti obrabi, t. i. test Martindale. V laboratorijskih pogojih to pomeni, da po določenem številu ciklov tkanina kaže znake obrabe. Višje številke so boljše. Tkanina Poso se ponaša s številko 35.000 ciklov. Običajne tkanine v gospodinjstvu imajo približno 20.000 ciklov. Tkanina ne vsebuje nobenih AZO barvil niti DMF.

Dodatni parametri
| Kategorija: | Kotne sedežne garniture |
|---|---|
| Barva: | Modra |
| Teža: | 88 kg |
| Višina: | 88 cm |
| Nosilnost: | Nosilnost 110 kg / 1 sedišče |
| Globina: | 140 cm |
| Material prevleke: | Tekstil |
| Noge: | Z nogicami |
| Oblika: | Kotni |
| Različica kota: | Levi kot, Desni kot, Univerzalni kot |
| Raztegljivo: | Raztegljivo |
| Ročaji: | Z ročaji |
| Shranjevalni prostor: | S shranjevalnim prostorom |
| Spalna površina: | 130 x 200 cm |
| Širina: | 251 cm |
| Velikost: | Tromestna |
| Višina nog: | 4,5 cm |
| Višina sedeža: | 39 cm |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)