Raztegljiva dvostranska sedežna garnitura v obliki črke L TAVERO 251x140 cm, temno roza Poso 29
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Videz kavča
- Specifikacije: Kotna, kavč v obliki črke L
- Varianta kota: Univerzalna
- Velikost: Kavč do 230 cm
- Barva: Temno roza
- Prevleka: Poso 29
Material kavča
- Material prevleke: Manšter (Velur)
- Sestava prevleke: 90% poliester, 10% najlon
- Odpornost proti obrabi (Martindale): 35 000 ciklov
- Tip sedeža: Tapetniška pena
- Tip pene: PUR T30 (srednje trda)
- Debelina pene v sedežu: 6 cm
- Material nogic: Plastika
- Konstrukcija: Masiven les, ivernasta plošča
Dimenzije kavča (toleranca ± 3 %)
- Širina: 251 cm
- Globina: 140 cm
- Višina: 88 cm / 67 cm
- Višina sedeža: 39 cm
- Širina sedalne površine: 201 cm
- Širina otomana: 70 cm
- Globina sedeža: 50 cm / 110 cm
- Globina sedeža brez blazin: 70 cm / 130 cm
- Višina blazin: 47 cm
- Višina nogic: 4,5 cm
- Površina za spanje: 130 x 200 cm
- Nosilnost kavča: 110 kg / 1 sedežni prostor
- Teža: 88 kg (bruto)
Oprema
- Prostor za shranjevanje: Da
- Postavitev: Pod sedalnim delom kavča
- Naslonske blazine iz pene T18 (3 kosi)
- Zadnji del sedežne garniture je prav tako tapeciran
- Opomba: Dekor iverne plošče v notranjosti kavča se lahko razlikuje od produktne fotografije.
Prilagoditev ležišča
- Raztegnitev v ležišče: Da
- Dimenzija ležišča: 130 x 200 cm
- Tip raztegnitve: Ročno s poklopnim naslonjalom
Dostavljeno v razstavljeni obliki.
Poso
Plišasto mehka tkanina Poso po videzu spominja na manšter. Njegov edinstven 3D učinek je na dotik prijeten, poleg tega pa zelo trpežen in odporen. Nežna vlakna na površini se enostavno očistijo s pomočjo posebnih pripravkov za tapecirano pohištvo. Zaradi svojih edinstvenih lastnosti se uporablja kot tapetniška tkanina za sedežne garniture, fotelje in stole. Izdelana je iz 90% poliestra in 10% najlona z visoko gramatura 350 g/m2.
Pomemben parameter uporabljenih tkanin je njihova trdnost in odpornost proti obrabi, tako imenovani test Martindale. V laboratorijskih pogojih to pomeni, da se po določenem številu ciklov tkanina kaže znake obrabe. Višja, kot je številka, boljše je. Tkanina Poso se ponaša s številko 35 000 ciklov. Običajne tkanine v gospodinjstvu imajo okoli 20 000 ciklov. Tkanina ne vsebuje nobenih AZO barvil ali DMF.

Dodatni parametri
| Kategorija: | Kotne sedežne garniture |
|---|---|
| Barva: | Roza |
| Teža: | 88 kg |
| Višina: | 88 cm |
| Nosilnost: | Nosilnost 110 kg / 1 sedišče |
| Globina: | 140 cm |
| Material prevleke: | Tekstil |
| Noge: | Z nogicami |
| Oblika: | Kotni |
| Različica kota: | Levi kot, Desni kot, Univerzalni kot |
| Raztegljivo: | Raztegljivo |
| Ročaji: | Z ročaji |
| Shranjevalni prostor: | S shranjevalnim prostorom |
| Spalna površina: | 130 x 200 cm |
| Širina: | 251 cm |
| Velikost: | Tromestna |
| Višina nog: | 4,5 cm |
| Višina sedeža: | 39 cm |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)