Košara za perilo NOLVIO 40 L, modro-siva
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Recikliran poliester: Modro-siva
- Bambus: Naravna
Dimenzije
- Širina: 33 cm
- Dolžina: 40,5 cm
- Višina: 30 cm
- Prostornina: 40 l
- Teža: 0,8 kg
Specifikacije
- Moderen dizajn v kombinaciji z naravnim bambusom
- Trdni materiali z enostavnim vzdrževanjem
- Zložljivo in zložljivo izvedbo
- Koti ojačani s sistemom Velcro
- Samo ročno čiščenje
Košara za perilo že davno ni več samo nujnost – lahko postane tudi stilski dodatek vašega notranjega prostora. Zaradi kombinacije naravnega bambusa in recikliranega tekstila se odlično prilega v moderne kopalnice, spalnice ali garderobe. Poleg tega je lahka in enostavna za prenašanje, kar pomeni, da jo lahko uporabljate tudi pri sezonskem čiščenju ali kot prostor za shranjevanje igrač in odej. Prinesite v svoj dom ne le red, ampak tudi harmonijo in stil.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Koši za perilo |
|---|---|
| EAN: | 8710892060724 |
| Barva: | Siva, Modra |
| ? Material: | Bambus, Poliester |
| Teža: | 0,8 kg |
| Višina: | 30 cm |
| ? Zapiranje: | S pokrovom |
| Obseg: | 40 l |
| Dolžina: | 40,5 cm |
| Kolesa: | Brez kolesc |
| Oblika: | Oglata |
| Sedalni: | Ne |
| Sestavljiv: | Zložljiv |
| Širina: | 33 cm |
| Tip: | Za umazano perilo |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)