Koš za perilo STOLO iz bambusa
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Bambus
Barva
- Rjava
- Siva
Dimenzije
- Širina: 35 cm
- Globina: 35 cm
- Višina: 49 cm
- Prostornina: 35 l
- Teža: 4,4 kg
Izvedba
- Odstranljiv pokrov
- Prostor za shranjevanje
- Dobavljamo razstavljeno
Dodatni parametri
| Kategorija: | Koši za perilo |
|---|---|
| EAN: | 3560231641221 |
| Barva: | Siva, Rjava |
| ? Material: | Bambus |
| Višina: | 49 cm |
| Globina: | 35 cm |
| Material prevleke: | Tekstil |
| Oblika: | Oglata |
| Sestavljiv: | Ne |
| Shranjevalni prostor: | S shranjevalnim prostorom |
| Širina: | 35 cm |
| Izdelek je bil razprodan… | |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)