Raztegljiv 3-sedežni kavč VELORA 215x103 cm, temno moder Dunbar 45
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Videz kavča
- Specifikacije: Raztegljiv kavč
- Velikost: Kavč do 250 cm
- Barva: Temno modra
- Oblazinjenje: Dunbar 45
Material kavča
- Material oblazinjenja: Velur z nežno teksturo
- Sestava oblazinjenja: 94% poliester | 6% najlon
- Odpornost proti obrabi (Martindale): 80.000 ciklov
- Tip sedeža: Oblazinjena pena
- Tip pene: T30 (srednje trda)
- Višina pene: 10 cm
- Vzmeti: Valovite vzmeti
- Noge: Plastika
- Konstrukcija: Masiven les in iverniška plošča
Dimenzije kavča (toleranca +/- 3 %)
- Širina: 215 cm
- Globina: 103 cm
- Višina: 85 cm / 72 cm
- Širina sedeža: 200 cm
- Višina sedeža: 44 cm
- Globina sedeža: 87 cm
- Višina nog: 4,5 cm
- Širina naslonov za roke: 6 cm
- Višina naslonov za roke: 72 cm
- Globina naslonov za roke: 103 cm
- Površina za spanje: 146 x 200 cm
- Nosilnost: 110 kg / 1 sedežno mesto
- Teža: 68 kg
Oprema
- Shranjevalni prostor: Da
- Lokacija shranjevalnega prostora: Pod sedežnim delom kavča
- 3 kos blazin za oporo
- Dekorativne blazine
- Zadnji del sedežne garniture je oblazinjen
- Dobavljeno v delih
- Navodila za montažo v paketu
Preoblikovanje v ležišče
- Raztegljivost: Da
- Velikost ležišča: 146 x 200 cm
- Tip raztegovanja: Dvigljivo-mehanski sistem s poklopnim hrbtiščem
Tkanina Dunbar
Tkanina Dunbar je izrazit strukturiran material s plastično površino, ki pohištvu dodaja moderen in brezčasen videz. Zaradi kombinacije 94% poliestra in 6% najlona je močna, odporna in prijetna na dotik. Višja gramatura 300 g/m² poudarja njeno kakovostno obdelavo in zagotavlja, da material deluje robustno in stabilno tudi ob vsakodnevni uporabi.
Velika prednost je visoka odpornost proti obrabi, ki dosega 80.000 ciklov po Martindalu, kar jo predodreja za oblazinjenje kavčev, kotnih sedežnih garnitur in foteljev. Dobro odporna na kosmatenje in obstojnost barv pri drgnjenju in izpostavljenosti svetlobi pomaga ohraniti njen videz dolgo brez sprememb. Dunbar je tako idealna izbira za gospodinjstva, kjer je poudarek na združitvi dizajna in praktičnosti.

Dodatni parametri
| Kategorija: | Kavči |
|---|---|
| Barva: | Modra |
| Teža: | 68 kg |
| Višina: | 85 cm |
| Globina: | 103 cm |
| Globina sedeža: | 87 cm |
| Material prevleke: | Tekstil |
| Noge: | Z nogicami |
| Oblika: | Ravni |
| Raztegljivo: | Raztegljivo |
| Ročaji: | Z ročaji |
| Shranjevalni prostor: | S shranjevalnim prostorom |
| Spalna površina: | 146 x 200 cm |
| Širina: | 215 cm |
| Širina sedeža: | 200 cm |
| Število mest: | Tromestne |
| Višina nog: | 4,5 cm |
| Višina sedeža: | 44 cm |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)