Stol OSAKA plastičen, petrol
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material stola
- Polipropilen: Petrolej zelena
Dimenzije stola (+/- 1 cm)
- Širina: 47 cm
- Višina: 82 cm
- Globina: 51 cm
- Višina sedeža: 44 cm
- Globina sedeža: 39 cm
- Širina sedeža: 46 cm
- Nosilnost: 100 kg
- Teža: cca 3,4 kg
Specifikacije
- Ergonomsko oblikovan sedež
- Možnost uporabe v notranjosti in zunanjosti
- Lahkoten sedež z enostavnim vzdrževanjem
- Odstranljive noge za lažje shranjevanje konec sezone
- Priporočamo zaščito pred dolgotrajnim sončnim sevanjem za ohranitev barve
- Dobavljeno v demontirani obliki
Stilski stol za dom in vrt
Ta moderen stol je odlična izbira za vsakodnevno uporabo doma in zunaj. Zaradi lahke, a odporne konstrukcije iz polipropilena ga zlahka prestavite iz kuhinje ali jedilnice na teraso, balkon ali vrt. Ergonomsko oblikovan sedež nudi udobje pri družinskem druženju, delu za mizo ali sproščanju na svežem zraku. Minimalistični dizajn se odlično prilega modernim interierjem in zunanjim prostorom, kjer ustvari prijeten prostor za hiter kavo, poletno druženje ali sprostitev na soncu.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Jedilni stoli |
|---|---|
| EAN: | 5361121256055 |
| Barva: | Modra |
| Teža: | 3,4 kg |
| Višina: | 82 cm |
| Nosilnost: | 100 kg |
| Globina: | 51 cm |
| Globina sedeža: | 39 cm |
| Komplet: | Kosovno |
| Material nog: | Plastika |
| Material sedeža: | Plastika |
| Oblika naslona: | Zaobljeno |
| Prevleka: | Brez oblazinjenja |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 47 cm |
| Širina sedeža: | 46 cm |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina sedeža: | 44 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)