Set 4 kosov plastičnih stolov OSAKA, petrolejska
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material stola
- Polipropilen: Petrolejska
Dimenzije stola (+/- 1 cm)
- Širina: 47 cm
- Višina: 82 cm
- Globina: 51 cm
- Višina sedeža: 44 cm
- Globina sedeža: 39 cm
- Širina sedeža: 46 cm
- Nosilnost: 100 kg
- Teža: cca 3,4 kg
Specifikacije
- Set 4 kosov jedilni stolov
- Ergonomsko oblikovan sedež
- Možna uporaba v notranjih in zunanjih prostorih
- Lahek sedež z enostavnim vzdrževanjem
- Odstranljive noge za enostavno shranjevanje po sezoni
- Priporočamo zaščito pred dolgotrajnim sončnim sevanjem za ohranitev barve
- Dobavljeno v razstavljeni obliki
Slogovni stol za dom in vrt
Ta sodobni stol je odlična izbira za vsakodnevno uporabo doma in na prostem. Zahvaljujoč lahki, a vzdržljivi konstrukciji iz polipropilena, ga lahko preprosto premaknete iz kuhinje ali jedilnice na teraso, balkon ali vrt. Ergonomsko oblikovan sedež zagotavlja udobje pri družinskem druženju, delu za mizo ali počitku na svežem zraku. Minimalistični dizajn se odlično vklaplja v moderne notranjosti in zunanje prostore, kjer ustvari prijeten prostor za hitro kavo, poletno druženje ali sprostitev na soncu.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Jedilni stoli |
|---|---|
| Barva: | Modra |
| Teža: | 13,6 kg |
| Višina: | 82 cm |
| Nosilnost: | 100 kg |
| Globina: | 51 cm |
| Globina sedeža: | 39 cm |
| Komplet: | Komplet |
| Material nog: | Plastika |
| Material sedeža: | Plastika |
| Oblika naslona: | Zaobljeno |
| Prevleka: | Brez oblazinjenja |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 47 cm |
| Širina sedeža: | 46 cm |
| Število mest za sedenje: | Za 4 osebe |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina sedeža: | 44 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)