Set 2 plastičnih stolov OSAKA, petrolej zelena
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material stola
- Polipropilen: Petrolej
Dimenzije stola (+/- 1 cm)
- Širina: 47 cm
- Višina: 82 cm
- Globina: 51 cm
- Višina sedala: 44 cm
- Globina sedala: 39 cm
- Širina sedala: 46 cm
- Maksimalna obremenitev: 100 kg
- Teža: približno 3,4 kg
Specifikacije
- Set 2 jedilnih stolov
- Ergonomsko oblikovan sedež
- Možnost uporabe v notranjih in zunanjih prostorih
- Lahko sedalo, ki ga je enostavno vzdrževati
- Odstranljive noge za enostavno poletno shranjevanje
- Priporočamo zaščito pred dolgotrajnim sončnim obsevanjem za ohranitev barve
- Dostavljeno v razstavljenem stanju
Sodoben stol za dom in vrt
Ta moderen stol je odlična izbira za vsakodnevno uporabo doma in na prostem. Zaradi lahke, a trpežne konstrukcije iz polipropilena ga lahko zlahka prenesete iz kuhinje ali jedilnice na teraso, balkon ali vrt. Ergonomsko oblikovan sedež zagotavlja udobje med družinskim druženjem, delom za mizo ali počitkom na svežem zraku. Minimalističen dizajn bo odlično dopolnil moderne notranjosti in zunanje prostore, kjer bo ustvaril prijeten kotiček za hiter espresso, poletno druženje ali sprostitev na soncu.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Jedilni stoli |
|---|---|
| Barva: | Modra |
| Teža: | 6,8 kg |
| Višina: | 82 cm |
| Nosilnost: | 100 kg |
| Globina: | 51 cm |
| Globina sedeža: | 39 cm |
| Komplet: | Komplet |
| Material nog: | Plastika |
| Material sedeža: | Plastika |
| Oblika naslona: | Zaobljeno |
| Prevleka: | Brez oblazinjenja |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 47 cm |
| Širina sedeža: | 46 cm |
| Število mest za sedenje: | Za 2 osebi |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina sedeža: | 44 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)