Prevleka za vzglavnik Atlas Grádl bela, 4 mm pasek, česani bombaž
Povezani izdelki
Akcija
from 14,10 € do –22 %
Hotelska posteljnina iz mikrovlaken JASMINE šampanjec - črta 2 cm
Na zalogi
(>10 kom)
from 11,70 €
Kupon za 15 % popust: MAJ15
PRILJUBLJEN VZOREC
from 12,90 € do –6 %
Hotelska posteljnina iz mikrovlaken JASMINE bela - črta 2 cm
Na zalogi
(>10 kom)
from 12,10 €
Totalno znižanje
Kupon za 15 % popust: MAJ15
PRILJUBLJEN VZOREC
40,30 €
–52 %
Hotelska satenska posteljnina damast bela
The average product rating is 4,6 out of 5 stars.
Na zalogi
(>10 kom)
19 €
Totalno znižanje
Kupon za 15 % popust: MAJ15
Prevleka za vzglavnik bela hotelski žepek
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Na zalogi
(>10 kom)
from 4,80 €
Akcija
PRILJUBLJEN VZOREC
from 12,10 € do –9 %
Hotelska posteljnina iz mikrovlaken JASMINE mentolna - črta 2 cm
Na zalogi
(>10 kom)
from 11,40 €
Kupon za 15 % popust: MAJ15
Prevleka za vzglavnik bela gumbki
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
Na zalogi
(>10 kom)
from 4,80 €
Akcija
PRILJUBLJEN VZOREC
from 12,50 € do –11 %
Hotelska posteljnina iz mikrovlaken JASMINE bež - črta 2 cm
Na zalogi
(>10 kom)
from 12,50 €
Kupon za 15 % popust: MAJ15
PRILJUBLJEN VZOREC
from 12,10 € do –5 %
Hotelska posteljnina iz mikrovlaken JASMINE svetlo siva - črta 2 cm, hotelski žep
Na zalogi
(>10 kom)
from 11,90 €
Akcija
Totalno znižanje
PRILJUBLJEN VZOREC
20,10 €
–22 %
Hotelska posteljnina ATLAS GRADL STANDARD bela - 2 cm črta iz mikanega bombaža
Na zalogi
(>10 kom)
15,50 €
Kupon za 15 % popust: MAJ15
8 €
–15 %
Prevleka za vzglavnik satenasti damast 70x90 bela
Na zalogi
(>10 kom)
6,80 €
Kupon za 15 % popust: MAJ15
from 26,20 € do –38 %
Bombažna posteljnina Lux bela gumbki
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Na zalogi
(>10 kom)
from 16,10 €
Kupon za 15 % popust: MAJ15
from 12,10 € do –5 %
Hotelska posteljnina z mikrovlaken JASMINE svetlo siva - črta 2 cm
Na zalogi
(>10 kom)
from 11,70 €
Podroben opis izdelka
Opis izdelka ni na voljo
Dodatni parametri
| Kategorija: | Hotelska posteljnina |
|---|---|
| EAN: | 8596605023879 |
| Cena: | Ugodno do 15 € |
| Barva: | Bela |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 95 °C |
| Teža: | 0,15 kg |
| ? Motiv posteljnine: | Enobarvni |
| ? Stil posteljnine: | Minimalističen |
| ? Zapiranje: | Hotelski žep |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Gramatura: | 160 g/m2 |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)