Bombažna posteljnina Standard bela gumbki
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna posteljnina
Stalnica in najbolj razširjen material posteljnine je zagotovo bombaž. Kupci cenijo njegove odlične lastnosti in cenovno dostopnost. Bombaž je zračen, mehak in odlično odvaja vlago. Primeren je tudi za osebe, ki se ponoči bolj potijo. Morebitna pomanjkljivost je mečkanje in posledična potreba po likanju. Leta preizkušen bombaž je naravno vlakno, pridobljeno iz bombaževca, ki je nežen do kože celotnega telesa.
Material
- 100% bombaž
- Gostota: 135 g/m2
Barva
- Bela
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Priporočena temperatura pranja: 60 °C (glede na etiketo proizvajalca)
- Posteljnino je potrebno likati
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljno perilo perite ločeno, vedno obrnjeno in zapeto
- Uporabite pralno sredstvo primerno za material in barvnost posteljnine
- Po pranju posteljnino izberite nežno ožemanje
- Posteljnino likajte obrnjeno, s čimer preprečite poškodbe materiala in bledenje barv
Vsebina paketa glede na izbrano varianto
- Posteljnina 140 x 200 cm: 1 kos prevleka za odejo 140 x 200 cm | 1 kos prevleka za blazino 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Hotelska posteljnina |
|---|---|
| EAN: | 8596605001150 |
| Cena: | Ugodno do 15 € |
| Barva: | Bela |
| ? Dimenzija odeje: | 140 x 200 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 60 °C |
| ? Dimenzije posteljnine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Enobarvni |
| ? Stil posteljnine: | Minimalističen |
| ? Zapiranje: | Gumbi |
| Brez likanja: | Ne |
| Dimenzija vzglavnika: | 70 x 90 cm |
| Gramatura: | 135 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Širina: | Za enojno ležišče |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)