AKCIJA Bombažna posteljnina ÉCLAT svetlo roza II. kakovost
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Bombažna posteljnina
Bombažna posteljnina iz mešanice 70% recikliranega bombaža in 30% deviškega bombaža BCI. Recikliran bombaž pomaga varčevati z naravnimi viri in daje nov življenjski ciklus že uporabljenim tekstilnim materialom, medtem ko deviški bombaž BCI prihaja iz odgovornejšega proizvodnega programa Better Cotton Initiative. Zaradi te kombinacije je material prijeten na dotik, zračen in hkrati prijaznejši do okolja. Možna pomanjkljivost je mečkanje in posledična nujnost likanja.
Material
- 70% recikliranega bombaža | 30% deviškega bombaža BCI
Barva
- Svetlo roza
Lastnosti
- Priporočeno pranje: vsak teden, največ 1x na 14 dni
- Prevleka za vzglavnik je opremljena z hotelskim žepom
- Prevleka za odejo je opremljena z nizozemskim načinom zapiranja z zavihom
- Priporočena temperatura pranja: 40 °C (po nalepki proizvajalca)
- Sušenje v sušilnem stroju: max. 60 °C
- Posteljnina zahteva likanje
Praktični nasveti
- Pred prvo uporabo posteljnino temeljito operite
- Posteljnino perite ločeno, vedno narobe obrnjeno
- Uporabite pralni prašek primeren za material in barvnost posteljnine
- Po pranju izberite nežno ožemanje
- Posteljnino likajte narobe obrnjeno, s čimer preprečite poškodbe materiala in bledenje barv
Vsebina paketa glede na izbiro različice
- Posteljnina 200 x 220 cm: 1 kos prevleka za odejo 200 x 220 cm + 20 cm | 2 kosa prevleka za vzglavnik 60 x 70 cm
- Posteljnina 220 x 240 cm: 1 kos prevleka za odejo 220 x 240 cm + 20 cm | 2 kosa prevleka za vzglavnik 60 x 70 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga priložnost za tekstil |
|---|---|
| EAN: | Izberite varianto |
| Cena: | Ugodno do 23 € |
| Barva: | Roza |
| ? Dimenzija odeje: | 200 x 220 cm, 200 x 240 cm |
| ? Material: | 100% bombaž |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 40 °C |
| ? Dimenzije posteljnine: | 2 kom 60 x 70 cm | 200 x 220 cm, 2 kom 60 x 70 cm | 200 x 240 cm |
| ? Motiv posteljnine: | Enobarvni |
| ? Stil posteljnine: | Skandinavski, Minimalističen, Sodoben |
| ? Zapiranje: | Hotelski žep, Nizozemski zapiralni sistem |
| Brez likanja: | Ne |
| Dimenzija vzglavnika: | 60 x 70 cm |
| Gramatura: | 119 g/m2 |
| Komplet: | Odeja in vzglavnik |
| Letni čas: | Celoletni |
| Obojestransko: | Ne |
| Širina: | Francoska |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)