PROMOCIJA Črni žametni stol COMO s črnimi nogami II. kakovost
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material stola
- Žametna tkanina: Črna
- Kovina: Mat črna
Mere stola
- Širina: 44,5 cm
- Širina sedala: 44 cm
- Globina: 50,5 cm
- Globina sedala: 38 cm
- Višina: 87,5 cm
- Višina sedala: 48 cm
- Nosilnost: 110 kg
Slog, ki združuje enostavne oblike in visoko funkcionalnost. Stavite na preproste dodatke, nežno barvno paleto in naravne materiale. Odlični dodatki za skandinavsko jedilnico so zimzelene rastline, barvna pogrinjanja in velike kovinske svetilke. Skandinavski interier ne more brez velikih oken in razsvetljave, ki zagotavlja svetlobo tudi med kratkimi dnevi. Črni jedilniški stol Como se bo popolnoma prilegal jedilnici, navdihnjeni s skandinavskimi deželami. Enostavno prešivanje in črne noge uskladite s kovinskimi elementi na mizi. Odlično izgledajo različne barve stolov pri eni mizi. Ne bojte se sprememb.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga priložnost poškodovanemu pohištvu |
|---|---|
| Barva: | Zelena |
| Teža: | 4 kg |
| Višina: | 87,5 cm |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Globina: | 50,5 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Prikaz v AR: | Da |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 44,5 cm |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasična |
| Višina sedeža: | 48 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)