POSEBNA PONUDBA Krem žametni stol LAVA II. kakovost
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametna tkanina: Kremova
- Kov: Bež - dekor lesa
Dimenzije
- Širina: 45 cm
- Širina sedeža: 44,5 cm
- Globina: 55 cm
- Globina sedeža: 40 cm
- Višina: 86 cm
- Višina sedeža: 48,5 cm
- Nosilnost: 110 kg
- Teža: 4,2 kg
Specifikacije
- Oblazinjeni jedilni stol z mehkim oblazinjenjem
- Večni dizajn z nežnim prešitjem
- Trdne kovinske noge s prašnim premazom
- Dobavljeno razstavljeno
Slog združuje preproste oblike in visoko funkcionalnost. Stavite na zadržane dodatke, nežno paleto barv in naravne materiale. Odlični dodatki v skandinavsko jedilnico so vednozelene rastline, barviti podstavki in velike kovinske svetilke. Skandinavski interier ne gre brez velikih oken in razsvetljave, ki zagotavlja svetlobo tudi med kratkimi dnevi. Oblazinjeni jedilni stol Lava se odlično poda v jedilnico, navdihnjeno s skandinavskimi deželami. Preprosto prešitje in bež noge uskladite z mizo s kovinskimi elementi. Odlično izgledajo različne barve stolov pri eni mizi. Ne bojte se sprememb.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga priložnost poškodovanemu pohištvu |
|---|---|
| Barva: | Kremna |
| Teža: | 4,2 kg |
| Višina: | 86 cm |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Globina: | 55 cm |
| Globina sedeža: | 40 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 45 cm |
| Širina sedeža: | 44,5 cm |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina sedeža: | 48,5 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)