PONUDBA Krem taburet SMART COSARO z odlagalnim prostorom 65x65 cm II. kakovost POSO 105
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material tabureta
- Okvir: Pohištvena plošča, les
- Prevleka: POSO 105
- Barva prevleke: Krem
- Sestava prevleke: 100% Poliester
- Material prevleke: Rebrasto (Velur)
- Odpornost proti obrabi (Martindale): 35 000
- Tip sedeža: Penečna polnitev
- Nogice: Plastika
Dimenzije tabureta
- Širina: 65 cm
- Globina: 65 cm
- Višina: 38 cm
- Višina sedišča: 38 cm
- Prostornina odlagalnega prostora: cca 80 l
- Nogice: 2 cm
Oprema
- Odlagalni prostor: Da
- Odpiranje je zagotovljeno s kovinskimi tečaji z varnostnim trakom
- Taburet je opremljen z ročajem za udobno odpiranje
Poso
Plišasto mehka tkanina Poso s svojim videzom spominja na rebrasto. Njegov edinstven 3D učinek je na otip prijeten, prav tako pa je zelo močan in odporen. Nežne dlačice na površini se enostavno čistijo s posebnimi pripravki za oblazinjeno pohištvo. Zaradi svojih edinstvenih lastnosti se uporablja kot oblazinjena tekstilija za sedežne garniture, naslanjače in stoli. Izdelana je iz 100% poliestra z visoko gramatura.
Pomemben parameter uporabljenih tkanin je njihova moč in odpornost proti obrabi, tako imenovan test Martindale. V laboratorijskih pogojih to pomeni, da po doseganju določenega števila ciklov tkanina kaže znake obrabe. Višja kot je številka, tem bolje. Tkanina Poso se ponaša s številom 35 000 ciklov. Običajne tkanine v gospodinjstvu imajo okoli 20 000 ciklov.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga priložnost poškodovanemu pohištvu |
|---|---|
| Barva: | Kremna |
| ? Material: | Oblazinjene |
| Teža: | 11 kg |
| Višina: | 38 cm |
| Globina: | 65 cm |
| Material prevleke: | Tekstil |
| Oblika: | Oglata |
| Raztegljivo: | Brez možnosti raztegnitve |
| Shranjevalni prostor: | S shranjevalnim prostorom |
| Širina: | 65 cm |
| Videz: | Z nogicami |
| Vzorec: | Enobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)