AKCIJA Viseči stol KOKON s stojalom, bež II. kakovost
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Tkanina: 100% poliester
- Umetni ratan
- Kovinski okvir s prašnim premazom
Barva
- Kremna (stol + blazine)
- Črno stojalo
Dimenzije stola
- Širina: 116 cm
- Globina: 75 cm
- Višina: 106 cm
- Nosilnost: 130 kg
Dimenzije stojala
- Višina stojala: 200 cm
- Premer podnožja: 100 cm
- Dolžina visečega kavlja: 26 cm
Dimenzije blazine
- Mala (čelna): 45 x 20 cm
- Velika (sedež in naslonjalo): 110 x 95 cm
Specifikacije
- Popoln kos pohištva za vaš dom in vrt
- Sedež je opleten z umetnim ratanom, kar stolu daje resnično stilski videz
- 2 blazini (za glavo, sedež in naslonjalo)
- Izdelano iz materiala, odpornega na umazanijo
- Preprosto obrišite z vlažno krpo
- Prevleke so snemljive, tako da jih lahko enostavno operete
- Dostavljeno razstavljeno
Varnostno opozorilo
- Stol uporabite šele po popolni montaži. Montažo izvaja vsak kupec sam in na lastno odgovornost.
- Preden se usedete v stol, se prepričajte, da je viseč trden privit.
- Stol ni namenjen sunkovitemu gibanju vstran.
- Če za obešanje stola uporabljate stojalo, ga postavite na ravno in trdno površino, kjer bo stabilno (npr. tla, tlakovana terasa).
- Otroci do 6 let lahko uporabljajo stol le pod nadzorom odrasle osebe!
Čar zibanja
Odkrijte blagodejne učinke zibanja z našimi visečimi stoli, t.i. jajčki, ki bodo razvajali tudi vaše duševno zdravje. Zibanje povzroča občutek dobrega počutja, notranjega miru in učinkovito odpravlja psihične napetosti. Kvalitetno obdelani gugalni stoli, izdelani iz umetnega ratana, so zelo odporni na neugodje vremena in domače živali. Umetni ratan je na prvi pogled skoraj neopaznljiv od naravnega. Naši viseči stoli so popolni tako za vrt, kot za notranjost. Uživajte v prostem času na teh stolih v skandinavskem slogu, ki so med najbolj priljubljenimi kosi modernega pohištva. Privoščite si luksuzno sprostitev in prinesite v svoj dom in vrt elemente miru in elegance.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga priložnost poškodovanemu pohištvu |
|---|---|
| Barva: | Črna, Bež |
| Teža: | 4 kg |
| Višina: | 200 cm |
| Material fotelja: | Kovina, Tekstil, Umetni ratan |
| Način pritrditve: | Stojalo |
| Oblazinjenje: | Z oblazinjenjem |
| Oblika: | Jajčasta |
| Premer kroga: | 100 cm |
| Stil: | Moderno |
| Stojalo: | Da |
| Širina: | 116 cm |
| Tip: | Za povesitev |
| Videz: | Gugalna klop |
| Vzorec: | Enobarvni |
Sestavení vajíčka
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)