AKCIJA Svetlo zeleni žametni stol LAVA II. kakovost
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametna tkanina: Svetlo zelena
- Kovina: Videz lesa
Dimenzije (+/- 1 cm)
- Širina: 43 cm
- Širina sedišča: 43 cm
- Globina: 51 cm
- Globina sedišča: 38,5 cm
- Višina: 90 cm
- Višina sedišča: 48,5 cm
- Nosilnost: 110 kg
- Teža: 4,2 kg
Specifikacije
- Oblazinjen jedilni stol z mehkim oblazinjenjem
- Brezčasen dizajn z nežnim šivom
- Prevleka je certificirana po OEKO-TEX® Standard 100
- Močne kovinske noge z barvnim premazom
- Dobavljeno razstavljeno
Slog, ki združuje preproste oblike in visoko funkcionalnost. Stavite na zmerne dodatke, nežno paleto barv in naravne materiale. Odlični dodatki v skandinavsko jedilnico so zimzelene rastline, barvna pogrinjanja in velike kovinske svetilke. Skandinavski interier ne more brez velikih oken in osvetlitve, ki zagotavlja svetlobo tudi v kratkih dneh. Oblazinjen jedilni stol Lava se popolnoma ujema z jedilnico, navdihnjeno s skandinavskimi državami. Preprosto prošitje in kovinske noge v videzu lesa harmonizirajte z mizo s kovinskimi elementi. Odlično se prilegajo različne barve stolov ob eni mizi. Ne bojte se sprememb.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga priložnost poškodovanemu pohištvu |
|---|---|
| Barva: | Zelena |
| Teža: | 4,2 kg |
| Višina: | 90 cm |
| Globina: | 51 cm |
| Globina sedeža: | 38,5 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 43 cm |
| Širina sedeža: | 43 cm |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina sedeža: | 48,5 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Dvobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)