AKCIJA Svetlo siva raztegljiva kotna zofa ZENA, obojestranska II. kakovost
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Videz zofa
- Specifikacije: Kotna, Zofa v L obliki
- Velikost: Zofa do 200 cm
- Barva: Svetlo siva
- Različica vogala: Levi vogal, Desni vogal, Univerzalni vogal
- Prevleka: KRONOS 15
Opomba: Dekoracija iverne plošče znotraj zofe se lahko razlikuje od produktne fotografije.
Material zofa
- Sestava prevleke: 100% Poliester
- Material prevleke: velurova tkanina
- Specifikacije sedeža: Elastična pena
- Odpornost proti obrabi (Martindale): 50 000
Dimenzije zofa
- Širina: 200 cm
- Globina: 141 cm
- Višina: 73 cm
- Višina sedeža: 37 cm
- Globina sedeža: 72 cm
- Prostor za spanje: 140 x 200 cm
Oprema
- Shranjen prostor: Da
- Prilagoditev za ležišče: Da
- Blazine so vključene v paket
Dobavljeno v razstavljeni obliki.
Kronos
Žameten in nežen površinski sloj s kratkimi vlakni uvršča tkanino Kronos med t.i. velurove tkanine. Na otip prijetna tkanina se odlikuje s subtilnim sijajem in sencastim učinkom. Zaradi svojih lastnosti se Kronos uporablja v oblazinjenju kot prevlekovna tkanina. Prednost tkanine Kronos je tudi odpornost proti svetlobi. Pod vplivom naravne svetlobe barve znatno ne spreminjajo svojega videza. Priporočamo čiščenje s posebnimi pripravki za oblazinjenje pohištva. Izdelana je iz 100% poliestra srednje teže 270 g/m2. Pomemben parameter uporabljenih tkanin je njihova trdnost in odpornost proti obrabi, t.i. test Martindale. V laboratorijskih pogojih to pomeni, da po določeni številki ciklov tkanina kaže znake obrabe. Višja kot je številka, bolje je. Število ciklov pri tkanini Kronos je 50.000. Običajne tkanine v gospodinjstvu imajo okoli 20.000 ciklov.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga priložnost poškodovanemu pohištvu |
|---|---|
| Barva: | Siva |
| Teža: | 113 kg |
| Višina: | 73 cm |
| Nosilnost: | Nosilnost 110 kg / 1 sedišče |
| Globina: | 141 cm |
| Material prevleke: | Tekstil |
| Noge: | Z nogicami |
| Različica kota: | Levi kot, Desni kot, Univerzalni kot |
| Raztegljivo: | Raztegljivo |
| Shranjevalni prostor: | S shranjevalnim prostorom |
| Spalna površina: | 200 x 140 cm |
| Širina: | 200 cm |
| Velikost: | Tromestna |
| Višina sedeža: | 37 cm |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)