AKCIJA Stenska polica SHELVIX 55 cm bež II. kakovost
Podroben opis izdelka
Material
- MDF
Barva
- Naravna
Dimenzije
- Širina: 55 cm
- Globina: 25 cm
- Višina: 55 cm
- Teža: 3 kg
- Nosilnost: 0,5 kg (predal)
- Dimenzije pakiranja: 4,5 x 21,5 x 56 cm
Specifikacije
- Moderna in funkcionalna uporaba prostora
- Dostavljeno v delih
Izkoristite vsak kotiček svojega doma
Polica je odlična rešitev za učinkovito izrabo prostora v prostorih, kjer šteje vsak centimeter. Zaradi svojega vertikalnega dizajna in modernega videza se prilega skoraj vsakemu notranjemu prostoru. Idealen je za razstavljanje dekoracij, knjig ali cvetlic, in vam pomaga ohraniti dom pregleden in stilski. Odlična izbira za dnevno sobo, spalnico ali predsobo – preprosto povsod, kjer želite dodati funkcionalnost in okusen element.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga priložnost poškodovanemu pohištvu |
|---|---|
| Barva: | Bela, Črna, Bež |
| ? Material: | Iverka |
| Višina: | 55 cm |
| Globina: | 20 cm, 16-30 cm |
| Komplet: | Kosovno |
| Način umestitve: | Stenske police |
| Oblika: | Atipični |
| Površina: | Mat |
| Širina: | 55 cm, Do 100 cm |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)