AKCIJA Raztegljiv dvosed LAINE, rjava, II. kakovost
Podroben opis izdelka
Izgled dvoseda
- Specifikacije: Dvosed
- Velikost: Dvosed do 250 cm
- Barva: Rjava
- Oblazinjenje: POCO 22
Material dvoseda
- Sestava oblazinjenja: 100% Poliester
- Material oblazinjenja: Sijoča, gladka tkanina
- Material nog: Plastika
- Tip pene: Pena T25
- Tip sedala: Vzmet Bonnell
Mere dvoseda
- Širina: 155 cm
- Globina: 105 cm
- Višina: 75 cm
- Globina sedišča: 64 cm
- Višina sedišča: 38 cm
- Višina nog: 3 cm
- Površina za spanje: 196 x 125 cm
- Nosilnost: 160 kg
Oprema
- Shranjevalni prostor: Da
- Prilagoditev za spanje: Da
- Vključuje 2 dekorativna blazinica
Polepšajte si dom s pohištvom v skandinavskem stilu. Dvosedi in trosedi so idealni za majhne stanovanja, kjer prihranijo prostor. Predstavljajo najučinkovitejšo rešitev za počivališče doma. Dvosedi niso le značilnost dnevnih sob, prav tako so primerni za pisarne ali otroške sobe. Celoten vtis poudarja prijeten občutek ob dotiku površine dvoseda. Zadnji trendi so žametno nežno oblazinjenje ali tipično rebrasti žamet. Prepustite se razvajanju in se sprostite.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga priložnost poškodovanemu pohištvu |
|---|---|
| Barva: | Rjava |
| Višina: | 75 cm |
| Globina: | 105 cm |
| Material prevleke: | Tekstil |
| Noge: | Z nogicami |
| Raztegljivo: | Raztegljivo |
| Shranjevalni prostor: | S shranjevalnim prostorom |
| Spalna površina: | 196 x 125 cm |
| Širina: | 155 cm |
| Velikost: | Dvomestno |
| Višina nog: | 3 cm |
| Višina sedeža: | 38 cm |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)