AKCIJA Pisalna miza s polico v dekorju hrast SHAPE 80x40 cm II. kakovost
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Furnirana plošča
- Noge: Kovina
Barva
- Naravna
- Črna
Dimenzije
- Dolžina: 40 cm
- Širina: 80 cm
- Višina: 72 cm
- Teža: 17 kg
- Dimenzija paketa: 88 x 45 x 12 cm, teža 17 kg
Specifikacije
- Zaobljeni robovi
- Dodatna polica pod delovno površino
- Mat površina
- Enostavno vzdrževanje
- Odporno proti praskam
- Stabilna konstrukcija
- Dobavljeno razstavljeno
- Komplet vsebuje vijake in izvijač za montažo
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga priložnost poškodovanemu pohištvu |
|---|---|
| Višina: | 72 cm |
| Dekor lesa: | Hrast |
| Dolžina: | 40 cm |
| Material deske: | MDF |
| Material nog: | Kovina |
| Noge: | Z nogami |
| Oblika: | Ravni |
| Površina: | Mat |
| Shranjevalni prostor: | Odprt shranjevalni prostor, S polico |
| Širina: | 80 cm |
| Videz: | Pisalne mize |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)