AKCIJA Modra raztegljiva kotna sedežna garnitura ZENOVA 220x140 cm, obojestranska II. kakovost KRONOS 13
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material sedežne garniture
- Okvir: Iverna plošča, masivni les
- Prevleka: Kronos 13
- Barva prevleke: Modra
- Sestava prevleke: 100% Poliester
- Material prevleke: Velurova tkanina
- Odpornost proti obrabi (Martindale): 50 000
- Tip sedeža: Pena
- Tip pene: Poliuretanska pena T30
- Noge: Plastika
Sedežna garnitura je prevlečena s tkanino Kronos z nežnim in gladkim površjem z rahlimi odsevi. Njene največje prednosti so visoka gostota 270 g/m2, barvna obstojnost in visoka odpornost proti obrabi. Sedeže sestavlja elastična poliuretanska pena, ki omogoča udobno sedenje. Konstrukcija je iz trdne iverne plošče, ki jo dopolnjuje masivni les.
Dimenzije sedežne garniture
- Specifikacije: Kotna sedežna garnitura
- Kot: Univerzalni
- Širina: 220 cm
- Globina: 140 cm
- Višina: 85 cm
- Višina sedeža: 37 cm
- Globina sedeža: 71 cm
- Površina za spanje: 130 x 200 cm
Oprema
- Shranjevalni prostor: Da (pod sedežnim delom sedežne garniture)
- Lužkova ureditev: Da
- Prostostoječe podporne blazine: 3 kosi
- Okrasne blazine: 2 kosa
Dostavljeno v razstavljenem stanju.
Opomba: Dekor iverne plošče znotraj sedežne garniture se lahko razlikuje od produktne fotografije.
Kronos
Žametna in nežna površina s kratkimi vlakni uvršča tkanino Kronos med tako imenovane velurove tkanine. Na otip prijetna tekstilija se odlikuje z nežnimi odsevi in sencevim učinkom. Zaradi svojih lastnosti se Kronos uporablja v oblazinjenju kot oblačilna tkanina. Prednost tekstilije Kronos je tudi odpornost proti svetlobi. Med izpostavljenostjo naravni svetlobi barve bistveno ne spremenijo svojega videza. Priporočamo čiščenje s posebnimi pripravki za oblazinjeno pohištvo. Narejena je iz 100% poliestra srednje gostote 270 g/m2. Pomemben parameter uporabljenih tkanin je njihova trdnost in odpornost proti obrabi, imenovan Martindale test. V laboratorijskih pogojih to pomeni, da se po preseganju določenega števila ciklov tkanina kaže obrabo. Višje kot je število, tem bolje. Število ciklov za tkanino Kronos je 50.000. Običajne tkanine v gospodinjstvu imajo okoli 20.000 ciklov.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga priložnost poškodovanemu pohištvu |
|---|---|
| Barva: | Modra |
| Teža: | 55 kg |
| Višina: | 85 cm |
| Nosilnost: | Nosilnost 110 kg / 1 sedišče |
| Globina: | 140 cm |
| Globina sedeža: | 71 cm |
| Material prevleke: | Tekstil |
| Noge: | Z nogicami |
| Oblika: | Kotni |
| Različica kota: | Levi kot, Desni kot, Univerzalni kot |
| Raztegljivo: | Raztegljivo |
| Ročaji: | Z ročaji |
| Shranjevalni prostor: | S shranjevalnim prostorom |
| Spalna površina: | 130 x 200 cm |
| Širina: | 220 cm |
| Velikost: | Tromestna |
| Višina sedeža: | 37 cm |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)