AKCIJA Kremski žametni stol LIBRA BUTTER CREAM II. kakovost
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametna tkanina: Kremna
- Kovina: Dekor lesa
Dimenzije (± 1 cm)
- Širina: 45 cm
- Višina: 86,5 cm
- Globina: 54 cm
- Višina sedišča: 48,5 cm
- Širina sedala: 44,5 cm
- Globina sedišča: 39,5 cm
- Teža: 4 kg
- Nosilnost: 110 kg
Specifikacije
- Oblazinjeni jedilni stol z mehkim oblazinjenjem
- Večno moderen dizajn z nežnim prešitjem
- Material prevleke je certificiran po OEKO-TEX® Standard 100
- Trdne kovinske noge s praškastim premazom
- Dostavljeno v delih
Ustvarite jedilni prostor, kamor se boste radi vračali. Jedilni stoli LIBRA so odlična dopolnitev za vsakodnevno obedovanje kot tudi za slavnostne trenutke. Njihovo udobno oblazinjenje in stabilna konstrukcija boste cenili ne le pri daljšem sedenju, temveč tudi pri družinskih srečanjih ali druženjih s prijatelji. Zaradi preprostega, a elegantnega dizajna se zlahka zlijejo v različne notranjosti – od modernih do rustikalnih. Stol LIBRA bo postal vaš vsakodnevni sopotnik za udobno in stilsko obedovanje.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga priložnost poškodovanemu pohištvu |
|---|---|
| Barva: | Kremna |
| Teža: | 4 kg |
| Višina: | 86,5 cm |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Globina: | 54 cm |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 45 cm |
| Širina sedeža: | 43 cm |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina sedeža: | 48,5 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Dvobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)