AKCIJA Kremni taburet SMART II. kakovost LINCOLN 03
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material tabureta
- Sestava prevleke: 100% Poliester
- Material prevleke: Rebrasti žamet (Velur)
- Barva prevleke: Kremna - Lincoln 03 (83)
Dimenzije tabureta
- Širina: 90 cm
- Globina: 65 cm
- Višina: 44 cm

Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga priložnost poškodovanemu pohištvu |
|---|---|
| Barva: | Kremna |
| Teža: | 11 kg |
| Višina: | 44 cm |
| Nosilnost: | 120 kg |
| Globina: | 65 cm |
| Material prevleke: | Manšester |
| Noge: | Z nogicami |
| Shranjevalni prostor: | Brez shranjevalnega prostora |
| Širina: | 90 cm |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)