AKCIJA Kremni pisarniški stol AVOLA VELVET II. kakovost
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Žametna tkanina: Kremna
- Kovina: Kromirana obdelava
- Plastika
Dimenzije
- Širina: 46,5 cm
- Širina sedeža: 46,5 cm
- Globina: 55,5 cm
- Globina sedala: 36,5 cm
- Višina: 72,5–86,5 cm
- Višina sedala: 42–53 cm
- Premer koleščkov: 5 cm
- Celotna širina koleščkov: 5 cm
- Premer spodnjega dela stola s koleščki: 52 cm
- Nosilnost: 110 kg
Specifikacije
- Sedež oblazinjen z žametno prevlečno tkanino
- Prevlečna tkanina s certifikatom OEKO-TEX® Standard 100
- Nastavljiva višina sedala
- Ergonomsko oblikovan sedež
- Vrtljivi pisarniški stol s koleščki
- Dobavljeno v razstavljeni obliki
Slog in udobje v ravnovesju
Dajte svojemu delovnemu prostoru pridih elegance in udobja. Ta stol ni samo funkcionalni element, temveč tudi slogovni dodatek, ki bo povečal vašo produktivnost in hkrati skrbel za vsakodnevno udobje. Žametna prevleka v kremni barvi vnese v notranjost prijetno vzdušje. Idealna izbira za vsakodnevno delo, študij in trenutke sprostitve. Prilagodljiva višina sedala in vrtljiva osnova vam nudita prilagodljivost, ki jo boste cenili med dinamičnim dnevom.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga priložnost poškodovanemu pohištvu |
|---|---|
| Barva: | Kremna |
| Teža: | 5,7 kg |
| Višina: | 72,5 - 86,5 cm |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Globina: | 55,5 cm |
| Kolesa: | Na kolesih |
| Material koles: | Plastika |
| Material nog: | Kovina |
| Material prevleke: | Žametna tkanina |
| Nastavljivost: | Da |
| Prevleka: | Oblazinjena |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 46,5 cm |
| Videz: | Pisarniške |
| Višina sedeža: | 42 - 53 cm |
| Vrtljivo: | Vrtljivo |
Jak vypadají židle v reálu?
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)