AKCIJA Črn viseči stol KOKON brez stojala II. kakovost
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Umetni ratan
- Jeklen okvir
Barva
- Črna
- Siva
Dimenzije stola
- Širina: 108 cm
- Globina: 70 cm
- Višina: 115 cm
- Nosilnost: 150 kg
Specifikacije
- Paket vsebuje stol in visečo vzmet
- Preplet kokona se lahko razlikuje
- Stojalo in blazina nista del pakiranja
- Dobavljeno v razstavljeni obliki
Varnostna opozorila
- Stol uporabljajte šele po popolni montaži. Montažo izvaja vsak kupec sam in na lastno odgovornost.
- Preden sedete v stol, se prepričajte, da je viseči element trdno pritrjen.
- Stol ni namenjen nenadnemu nihaju vstran.
- Če za viseči stol uporabljate stojalo, ga postavite na ravno in trdno površino, kjer bo njegova lega stabilna (npr. tla, tlakovano teraso).
- Otroci do 6 let lahko uporabljajo stol samo pod nadzorom odrasle osebe!
Uživajte v mirnih trenutkih v svojem kotičku udobja. Viseči stol ni le prostor za sedenje, ampak tudi način, kako upočasniti in napolniti novo energijo. Nežno nihanje pomaga sprostiti telo in um, ne glede na to, ali se sproščate zunaj na vrtu ali znotraj pri branji najljubše knjige. Zaradi odpornih materialov in elegantnega dizajna bo postal stilski dodatek vsakemu prostoru – in vaše novo priljubljeno mesto.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga priložnost poškodovanemu pohištvu |
|---|---|
| Barva: | Črna |
| Teža: | 30 kg |
| Višina: | 115 cm |
| Nosilnost: | 150 kg |
| Globina: | 70 cm |
| Material fotelja: | Umetni ratan, Jeklo |
| Način pritrditve: | Stojalo |
| Oblazinjenje: | Brez oblazinjenja |
| Oblika: | Jajčasta |
| Stil: | Moderno |
| Stojalo: | Ne |
| Širina: | 108 cm |
| Tip: | Za povesitev |
| Videz: | Gugalna klop |
| Vzorec: | Enobarvni |
Sestavení závěsného křesla KOKON
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)