AKCIJA Bež stol BALI MARK s črnimi nogami II. kakovost
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material stola
- Plast: Bež
- Umetno usnje: Bež
- Polipropilen: Črna
Dimenzije stola
- Širina: 48 cm
- Globina sedala: 43 cm
- Globina: 55,5 cm
- Višina: 82,5 cm
- Višina sedala: 45,5 cm
- Višina naslonjala: 37 cm
- Nosilnost: 100 kg
- Teža: 4,4 kg
Specifikacije
- Ergonomska oblika naslonjala in sedala
- Oblazinjeno sedalo s prevleko iz umetnega usnja
- Čvrsto podnožje, odporno proti odrgninam
- Preprost, minimalističen in brezčasen dizajn
Z uporabo odpornih materialov vnesete v prostor značilen severni pridih. Slog, ki izhaja iz skandinavske narave, ugaja očem in duši. Prostorni interieri so polni svetlobe, nežnih barv in svežih materialov. Lahkotnost vabi k počitku in druženju s prijatelji ali družino. Skandinavski slog pa poudarja funkcionalnost in uporabnost, kar boste cenili ne samo v kuhinji. Jedilnice in kuhinje so prostorne in opremljene s kakovostnim in preprosto oblikovanim pohištvom. Jedilniški stol BALI MARK v bež barvi poudarja eleganco in udobje vašega interierja.
Opomba: Izdelek ni namenjen za komercialno uporabo, temveč samo za domačo uporabo.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga priložnost poškodovanemu pohištvu |
|---|---|
| Barva: | Črna, Bež |
| Teža: | 4,4 kg |
| Višina: | 82,5 cm |
| Nosilnost: | 100 kg |
| Globina: | 55,5 cm |
| Komplet: | Kosovno |
| Material nog: | Plastika |
| Material prevleke: | Eko usnje |
| Material sedeža: | Plastika |
| Oblika naslona: | Zaobljeno |
| Prevleka: | Z oblazinjenjem |
| Ročaji: | Brez ročajev |
| Širina: | 48 cm |
| Tip nog: | Štiri noge |
| Videz: | Klasičen |
| Videz naslona: | Poln |
| Višina naslonjala: | 37 cm |
| Višina sedeža: | 45,5 cm |
| Vrtljivo: | Ne |
| Vzorec: | Dvobarvni |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)