AKCIJA Bela jedilna miza z leseno ploščo v dekorju hrast sonoma MADO 120x80 II. kakovost
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material mize
- Pohištvena plošča
- Zgornja plošča prevlečena s PVC furnirjem: Hrast sonoma
- MDF: Beli mat
Dimenzije mize
- Širina: 120 cm
- Globina: 80 cm
- Višina: 75 cm
- Debelina plošče: 18 mm
Razvijanje vrednot, kot so kakovost, natančnost in zmernost v notranjosti se izplača. V preprostosti je lepota, še posebej pri skandinavskem slogu. Izpopolnjen dizajn, navdihnjen s severnimi deželami, vnese v prostor lahkotnost, energijo in zračnost. Nežna barvna paleta prostor optično poveča in posvetli. Notranjost odlikuje funkcionalnost in čistoča. Skandinavske jedilnice in kuhinje ustvarjajo velik odprt prostor, poln svetlobe in harmonije. Jedilna miza Mado 120 x 80 cm se zaradi svojih dimenzij prilega tudi v manjše prostore. Bele noge in plošča v naravnem dekorju hrasta sonoma okrasijo vsako jedilnico. Ne bojte se kombinirati z izrazitejšimi dodatki in oblazinjenimi stoli.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga priložnost poškodovanemu pohištvu |
|---|---|
| Barva: | Bela |
| ? Material: | Pohištvena plošča |
| Teža: | 18,3 kg |
| Višina: | 75 cm |
| Debelina mizne deske: | 18 mm |
| Dekor lesa: | Hrast sonoma |
| Globina: | 80 cm |
| Oblika: | Pravokotna |
| Oblika nog: | Štiri noge |
| Raztegljivo: | Brez možnosti raztegnitve |
| Širina: | 120 cm |
| Število mest za sedenje: | Za 4 osebe |
| Velikost: | Mala |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)