Lesena škatla za čaj I LOVE TEA
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Les
Barva
- Naravna
- Bela
Dimenzije
- Širina: 24 cm
- Globina: 24 cm
- Višina: 7 cm
- 9 predelkov
Dodatni parametri
| Kategorija: | Dodatki za kuhinjo |
|---|---|
| EAN: | 4007698173036 |
| Barva: | Bela, Bež |
| ? Material: | Les |
| Teža: | 0,3 kg |
| Višina: | 7 cm |
| Globina: | 24 cm |
| Širina: | 24 cm |
| Izdelek je bil razprodan… | |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)