Steklena vaza MOON NIGHT
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Barvno steklo z mat potiskom
Dimenzije
- Premer: 19 cm
- Višina: 25,5 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Dodatki in dekoracija |
|---|---|
| EAN: | 45289166678 |
| Barva: | Siva |
| ? Material: | Steklo |
| Teža: | 1,5 kg |
| Višina: | 25,5 cm |
| Brušene: | Gladke |
| Oblika: | Valj |
| Premer: | 19 cm |
| Velikost: | Velika |
Diskusija
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)