Dekorativni pladenj s svečnikom in svečami HYGGE 20x20 cm
Povezani izdelki
Novo
Kupon za 10 % popust "MINUS10"
Barvna viseča mreža s blazino HAMAK za 2 osebi 190x150 cm
Na zalogi
(>10 kom)
16,90 €
Kupon za 10 % popust "MINUS10"
Kozarec z bambusovim pokrovom in slamico PALM 400 ml
Na zalogi
(>10 kom)
4,40 €
Kupon za 10 % popust "MINUS10"
46,40 €
–37 %
Črn plastični stol KATO
Na zalogi
(>10 kom)
28,90 €
Kupon za 10 % popust "MINUS10"
Zložljiva piknik termo košara KOLMANDO, zelena
Na zalogi
(>10 kom)
16,10 €
Ugodni komplet
12 €
–6 %
Set 2 kosov vrtna blazina CALINO 45x45 cm, temno siva
Na zalogi
(>10 kom)
11,20 €
Novo
Kupon za 10 % popust "MINUS10"
Mreža proti insektom za vrata MAGNIX magnetna 220x100 cm
Na zalogi
(>10 kom)
10,80 €
Ugodni komplet
Kupon za 10 % popust "MINUS10"
52,40 €
–12 %
Set 2 kosov vrtnih stolov TAVERNO črna
Na zalogi
(>10 kom)
46,10 €
Kupon za 10 % popust "MINUS10"
93,50 €
–8 %
Vrtni zložljivi senčnik LEVI 300 cm, bež + brezplačna embalaža
Na zalogi
(>10 kom)
85,20 €
Kupon za 10 % popust "MINUS10"
Vrtna servirna mizica na kolesih GRIL PARTY, akacijev les
Na zalogi
(>10 kom)
54,40 €
Akcija
Kupon za 10 % popust "MINUS10"
6 €
–10 %
Zunanji vzglavnik FOLAVESA 45x45 cm, svetlo siv
Na zalogi
(>10 kom)
5,40 €
Novo
Kupon za 10 % popust "MINUS10"
Stol OSAKA plastičen, gorčičen
Na zalogi
(>10 kom)
29,40 €
Novo
Črni viseči stol KOKON s stojalom, svetlo zelena blazina z vzorcem
Na zalogi
(>10 kom)
140,80 €
Podroben opis izdelka
Material
- Les
- Steklo
Barva
- Zelena
- Siva
Dimenzije
- Dolžina: 20 cm
- Širina: 20 cm
- Teža: 1,2 kg
Specifikacije
- Set vsebuje pladenj, svečnik, sveče, vazo in dekoracijo
- Za kreativne notranje dekoracije
- Primerno kot darilo
Dodatni parametri
| Kategorija: | Dodatki in dekoracija |
|---|---|
| EAN: | 4029811462759 |
| Barva: | Siva, Zelena |
| ? Material: | Les, Steklo, Vosek |
| Teža: | 1,2 kg |
| Dolžina: | 20 cm |
| Oblika: | Kvadratna |
| Širina: | 20 cm |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
Dodaj komentar
.png)