Okrasna blazina HISAO 40x40 cm, barvna
Povezani izdelki
Podroben opis izdelka
Material
- Material prevleke: 100% poliester
- Material polnila: 100% poliester
Barva
- Zelena
- Kremna
- Gorčična
Dimenzije
- Širina: 40 cm
- Dolžina: 40 cm
- Debelina: 5 cm
- Teža: 0,413 kg
Specifikacije
- Snemljiva in pralna prevleka z zapiranjem na zadrgo
- Polnilo je del paketa
- Priporočena temperatura pranja 40 °C
- Ne beliti
- Ne sušiti v sušilnem stroju
Dodatni parametri
| Kategorija: | Dekorativni vzglavniki |
|---|---|
| EAN: | 3210805165010 |
| Barva: | Zelena, Kremna |
| ? Priporočena temperatura pranja: | 40 °C |
| Teža: | 0,413 kg |
| ? Material polnila: | 100% poliester |
| ? Zapiranje: | Zadrga |
| Dimenzija vzglavnika: | 40 x 40 cm |
| Dolžina: | 40 cm |
| Material prevleke: | 100% poliester |
| Oblika: | Kvadratna |
| Širina: | 40 cm |
| Tip: | Dekorativne blazine |
| Umestitev: | Za interier |
| Vzorec: | Z vzorcem |
Bodite prvi, ki bo napisal/-a prispevek k temu izdelku.
.png)